• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019

60066818 1227415454104193 790048058594295808 nDnia 11.05.2019, już po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w Prezentacjach Tanecznych organizowanych przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. Do tej pory w prezentacjach brali udział, byli już, uczniowie klas gimnazjalnych tańcząc układ poloneza. Tym razem nasza reprezentacja była mocno odmłodzona.

 

W występach uczestniczyli bowiem uczniowie klasy IV b. Układ taneczny był też nietypowy, jak na prezentacje taneczne, jak sama nazwa wskazuje - „POLONEZ 2019”, ale pozwalał na to regulamin konkursu, który dopuszczał wykonanie innego, dowolnego tańca narodowego. Nasi uczniowie wystąpili bowiem w układzie tanecznym – Krakowiak. Mimo, że występowało bardzo dużo różnych zespołów tanecznych, to nasi tancerze zaprezentowali się w sposób bardzo wyróżniający, i nie tylko dlatego, że jako jedyni zatańczyli krakowiaka, ale dlatego też, że wyglądali pięknie i kolorowo w oryginalnych strojach krakowskich.

Miłym akcentem na zakończenie bardzo długiego dnia, pełnego emocjonujących wrażeń, było zatańczenie przez wszystkie zespoły i osoby chętne, wspólnego układu poloneza, prowadzonego przez profesjonalnego wodzireja – pana Wojtka Nikoniuka.

Jeszcze milszym, a na pewno słodszym akcentem, było otrzymanie przez wszystkich poczęstunku w postaci pysznych pączków oraz drobnych upominków.

III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019
III Miejskie Pr...
III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019 III Miejskie Prezentacje Taneczne w Tańcach Narodowych – POLONEZ 2019

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.