• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

CAŁA PRAWDA O NAPOJACH

20190313 095309Dnia 13 marca 2019 r. w kl.1 a odbyła się lekcja z edukacji zdrowotnej. Tematem spotkania była cała prawda o napojach, które dzieci wypijają w domu, jak również o tych, które przynoszą ze sobą w plecakach szkolnych.

 

Na przykładzie kilku najbardziej popularnych i lubianych przez dzieci napoi: wód mineralnych, smakowych, soków owocowych i oczywiście Coca-Coli. Wspólnie przeanalizowano ich składy. Szczególną uwagę skupiono na zawartości cukru, substancji syntetycznych, dodatków, konserwantów, polepszaczy smaku.

Dzieci dowiedziały się o niekorzystnym wpływie na ich zdrowie tego, co zawiera tak lubiana przez nich butelka coli, napoju gazowanego o smaku owoców czy nektaru owocowego.

Uczniowie nauczyli się jak czytać informacje zawarte na etykietach, jak przeliczyć zawartość cukru w napoju, który spożywają a w konsekwencji wybrać „coś zdrowego do picia”.

Na koniec zajęć poznały prosty sposób na przygotowanie zdrowego napoju w domu bez szkodliwego wpływu na ich zdrowie. Zajęcia przygotowała p. Małgorzata Zdanowska – szkolna pielęgniarka. Dziękujemy!!!

CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH
CAŁA PRAWDA O N...
CAŁA PRAWDA O NAPOJACH CAŁA PRAWDA O NAPOJACH

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.