• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Turniej wiosenny

1 17Dnia 05.03.2019, o godzinie 9:00, w hali sportowej przy ZSO nr 3, odbył się III Wiosenny Turniej Przedszkolaka. Imprezę tą poprzedzały kolejno: Turniej Mikołajkowy, oraz Turniej Bezpieczeństwa.
Organizatorem imprezy byli wychowawcy oddziału przedszkolnego i nauczyciele wychowania fizycznego szkoły podstawowej nr 1, przy ZSO nr 3.


Co roku zapraszamy wszystkie 5-6 latki z przedszkoli samorządowych i prywatnych, w tym roku w turnieju wzięły udział dzieci z Przedszkoli Samorządowych: nr 3, nr 13, nr 10, oraz Przedszkoli Prywatnych: Kraina Uśmiechu, oraz Akademii Przedszkolaka. Dzieci zmagały się z piętnastoma konkurencjami, o tematyce logicznej, oraz sportowej m.in. układanie budowli z klocków, zakodowane puzzle, bieg z jajkiem na łyżce, bieg w worku, nawijanie sznurka na drążek, drabinka koordynacyjna, chodzenie na szczudłach itp. Każdy przedszkolak zdobył mistrzostwo swojej wagi i wyszedł z satysfakcją, dyplomem, oraz upominkiem od dyrektora ZSO nr 3 – Przemysława Olesiejuka.

Szkoła stawia na zdrowy styl życia, staramy się aby nasze dzieci codziennie miały czas na zabawę na świeżym powietrzu, a w tym roku szkoła wzbogaci się o kolejny obiekt – Plac Rekreacyjny „Jedyneczka” realizowany z budżetu obywatelskiego.

W następnym roku planowany jest kolejny turniej zorganizowany przez odział przedszkolny, dla najmłodszych (w sensie przedszkoli).
Już dziś serdecznie zapraszamy!

Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny
Turniej wiosenn...
Turniej wiosenny Turniej wiosenny

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.