• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim

20181204 1107194 grudnia w naszej szkole odbyły się eliminacje do międzyszkolnego konkursu „Piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim” organizowanego przez SP nr 9. Nasi uczniowie zaprezentowali popularne utwory, nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. W kategorii zespół jury w składzie: p. Małgorzata Adamiuk, p. Anna Zdunek i p. Aneta Szeląg wyróżniło wykonanie Amelii Trejdy i Julii Bieleckiej z klasy Vb, natomiast za najlepszą prezentację w kategorii solista uznało wykonanie Zuzanny Krajewskiej z klasy VIa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i chęć udziału w konkursie, a osobom wyróżnionym w eliminacjach szkolnych życzymy powodzenia w konkursie głównym.

Konkurs piosenk...
Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim
Konkurs piosenk...
Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim
Konkurs piosenk...
Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim
Konkurs piosenk...
Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim Konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.