• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Konie, jeźdźcy, zaprzęgi

dsc 4170W piątek 23 listopada w Muzeum Południowego Podlasia odbył się wernisaż pod hasłem: „Konie, jeźdźcy, zaprzęgi”. Na wystawie zaprezentowano wyłonione w formie konkursu najlepsze prace, które zrobili uczestnicy warsztatów fotograficznych w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim. Z naszej szkoły laureatkami zostały następujące uczennice:

Magdalena Rogoźnicka, kl. VIa  – II miejsce

Gabriela Gruszka, kl. VIIa   –  III miejsce

Oliwia Zbarachewicz, kl. VIa  –  III miejsce

Małgorzata Golik, kl. VIIa  –  wyróżnienie

Pokonkursowa wystawa będzie trwała do 2 grudnia, zatem zachęcam wszystkich uczniów z klas 4-7 do odwiedzenia muzeum i opisania swoich wrażeń w zeszycie przedmiotowym do plastyki.

JJ

 

Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi
Konie, jeźdźcy,...
Konie, jeźdźcy, zaprzęgi Konie, jeźdźcy, zaprzęgi

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.