• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Ślubowanie klas pierwszych

dsc 0631Październik jest wyjątkowym miesiącem w życiu najmłodszych uczniów naszej szkoły. We wtorek 9 października 2018 roku czterdziestu pierwszoklasistów uroczyście zostało przyjętych do szkolnej społeczności. W uroczystości „Ślubowania” wzięli udział licznie przybyli rodzice, rodzeństwo i inni członkowie rodzin uczniów. Gościliśmy również pierwszego zastępcę Prezydenta Miasta Biała Podlaska pana Henryka Grodeckiego oraz przedstawicieli Straży Miejskiej z ogromną maskotką, która zwróciła uwagę na bezpieczeństwo dzieci i rozdała dzieciom opaski odblaskowe.

Uczniowie na ręce dyrektora szkoły pana Przemysława Olesiejuka złożyli uroczyste ślubowanie. Po przyjęciu ślubowania pan dyrektor wraz ze swoim zastępcą panią Edyta Kierczuk dokonał pasowania maluchów na uczniów Szkoły Podstawowej nr1.

Nowi uczniowie szkoły zaprezentowali swoje umiejętności podczas krótkiej części artystycznej. Kolejnym etapem tej uroczystości był tor przeszkód przygotowany przez starszych kolegów. Każdy uczeń, który poradził sobie z tym zadaniem dostał nagrodę. Zwieńczeniem dnia był podwieczorek z rodzicami. Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali dyplom i słodkie upominki.

Nowym uczniom życzymy samych sukcesów w rozpoczętej karierze szkolnej.

Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas pierwszych Ślubowanie klas pierwszych

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.