• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !

dsc 3249Tuż po zakończeniu ubiegłego roku szkolnego w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu filmowego zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pod hasłem: „RAZ... DWA... TRZY... SZUKAM! SZUKAM MAMY I TATY NA ZASTĘPSTWO”.

Uczniowie z naszej szkoły przygotowani przez panią Justynę Jakubczyk zajęli I miejsce. Nagrody z rąk Prezydenta Miasta Biała Podlaska Dariusza Stefaniuka i dyrektor MOPS Ewy Borkowskiej odebrali: Urszula Bystrzyńska, Blanka Adamiuk, Oliwia Borkowska, Bartłomiej Czemierowski, Aleksandra Gryciuk oraz Szymon Szaniawski.

Jednominutowy film pokazywano w bloku reklamowym podczas letnich projekcji w Parku Radziwiłłowskim. Była to jedna z form kampanii na rzecz rodzicielstwa zastępczego.

O czym opowiada nasze krótkie dzieło? Tytuł: „Liczymy na Was” ma na celu obudzić w dorosłych refleksję, że żyją obok nas dzieci, w życiu których zdarzyły się różne burze - czyli w ich rodzinach dzieje się coś niedobrego, co nie daje im spokojnie uczyć się, wzrastać, po prostu kochać. Dzięki zastępczej rodzinie ich los może się diametralnie zmienić – odmienić na lepsze. Raz, dwa, trzy! I może rodzicem na zastępstwo zostaniesz ty? To pytanie bezpośrednie do dorosłego, który może przekonać się, że pomoc jest prostsza niż się mu wydaje, a wartość tej pomocy jest nieoceniona. „Liczymy na Was” to nie tylko dziecięca wyliczanka, lecz także wymiar głębszy – bo liczyć na kogoś to też odpowiedzialność, to oznacza obdarzyć zaufaniem, pokładać w kimś nadzieję i ufać. Im więcej ludzi będzie o tym wiedziało, tym mniej dzieci będzie cierpiało, a ich rysunki w większości oddadzą pozytywne emocje.

 

 

„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !
„RAZ... DWA... ...
„RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE ! „RAZ... DWA... TRZY...” - I MIEJSCE !

 

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.