• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Matematyka jest ciekawa

Witajcie Drodzy Uczniowie!

Zapraszam do lektury dodatku matematycznego „Matematyka jest ciekawa”, który będzie zamieszczany na stronnie internetowej szkoły. W tym roku szkolnym zaplanowałam 5 takich spotkań. W każdej części otrzymacie garść ciekawostek matematycznych i zadanie do wykonania. Zachęcam Was do wykonywania zamieszczanych zadań czy to dla własnej przyjemności, czy też  w ramach konkursu „Matematyka jest ciekawa”, którego zasady są proste  i następujące:

 

 • należy systematycznie czytać dodatek matematyczny „Matematyka jest ciekawa”;
 • wykonywać zaprezentowane dodatkowe zadania (za każde wykonane zadanie możesz otrzymać 0-3 pkt);
 • wziąć udział (początek czerwca) w części pisemnej konkursu, która będzie oparta na tekstach zamieszczanych w poszczególnych dodatkach;
 • wygra ta osoba, która zgromadzi najwięcej punktów (punkty za wykonanie poszczególnych zadań i punkty z części pisemnej zostaną zsumowane).

                Życząc Wam udanego roku szkolnego, zapraszam do dodatku „Matematyka jest ciekawa”.

                                     Albina Kozaczuk

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.