• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Piknik rodzinny

dsc 000126 maja przy naszej szkole odbył się "Piknik rodzinny", który już na stałe wpisał się do kalendarza imprez szkolnych. W tym roku przebiegał on pod hasłem: „Służby mundurowe – nasze bezpieczeństwo”. Imprezę plenerową zainicjował występ wokalny absolwenta naszej szkoły Adriana Litewki

Przybyłych na imprezę plenerową uczniów i ich rodziny powitała p. Joanna Golach wicedyrektor ZSO nr 3, życząc wszystkim udanej zabawy i przedstawiając przybyłych gości, a mianowicie funkcjonariuszy Straży Granicznej z Placówki Straży Granicznej w Białej Podlaskiej, studentów bialskiej uczelni AWF Wychowania Fizycznego Służb Mundurowych, harcerzy z 22. Drużyny harcerskiej „Hermes”, wolontariuszek bialskiego Caritasu, członków klubu Taekwon-do „MKS Żak”, przedstawicieli bialskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, a także zapowiadając przyjazd jednostek Komendy Miejskiej Straży Pożarnej i Policji.

Nasi uczniowie przybyli na piknik wraz z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem, by wspólnie spędzić sobotnie przedpołudnie na świeżym powietrzu. Dorośli dzielnie przygotowywali kiełbaski i inne przekąski na grillach, a w tym czasie ich pociechy korzystały z przygotowanych specjalnie dla nich przez p. Iwonę i Grzegorza Szczygłów właścicieli firmy "Bajuś" atrakcji, a mianowicie: pompowanych zjeżdżalni, kul zorbing i waty cukrowej. Ogromną radość sprawiła także dzieciom możliwość przejechania się na koniach ze stajni „Rutka” w Czosnówce.

Głównym punktem programu tegorocznej imprezy był przegląd piosenki patriotycznej zorganizowany przez p. Bożenę Krawczyk - Matysek i p. Małgorzatę Adamiuk. O oprawę muzyczną zadbał p. Kamil Kalicki. Czas przy rodzinnym grillowaniu płynął nam w takt piosenek wojskowych i harcerskich śpiewanych przez naszych uczniów. Były to występy solowe, duety, a także wykonania zespołowe, m.in. naszych najmłodszych milusińskich z oddziału przedszkolnego, którzy wykonali utwór przygotowany z okazji Dnia Matki. Wszyscy mali artyści otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez p. Justynę i Jerzego Bieleckich właścicieli firmy JB Multimedia. Dzieci były zachwycone!

W międzyczasie uczestnicy imprezy mogli skorzystać z porad przedstawicieli bialskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, którzy proponowali też badanie poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu, a także ćwiczenia "narkogoogle" i "alkogoogle". Osoby potrzebujące porady zdrowotnej lub pomocy w postaci zmierzenia ciśnienia czy poziomu cukru we krwi znajdowały je u pani pielęgniarki Małgorzaty Zdanowskiej.

Długie kolejki ustawiały się do przedstawicielek Rady Rodziców, które wspierane przez wolontariuszki Caritasu obdarowywały dzieci balonami o przeróżnych kolorach i kształtach. Dziewczynki z bialskiego Caritasu, a także p. Justyna Jakubczyk, p. Barbara Szewc-Juchimuk, p. Dorota Sokowska i p. Patrycja Skolimowska wymalowywały cudeńka na dziecięcych buziach. Dzięki p. Katarzynie Kroszczyńskiej i jej uczennicom nasi uczniowie mieli zaś tego dnia najbardziej fantazyjne fryzury.

Pan Dariusz Denicki zaprosił uczniów klas starszych i chętnych rodziców do rozegrania wspólnego meczu piłki nożnej. Chłopcy z wypiekami na twarzach dzielnie stanęli naprzeciw swoich ojców, by w duchu fair play rozegrać emocjonujący pojedynek sportowy.

Piękna pogoda i moc atrakcji sprawiły, że twarze naszych uczniów oraz ich bliskich rozjaśniały uśmiechy, a słoneczny żar skutecznie ugasili niezawodni strażacy… ku uciesze licznie zgromadzonych dzieci 

Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny
Piknik rodzinny
Piknik rodzinny Piknik rodzinny

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.