• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Podsumowanie wyników II Międzyszkolnego dyktanda z języka angielskiego

sam 1792Podsumowanie wyników II Międzyszkolnego dyktanda z języka angielskiego

14 marca w naszej szkole przedstawiciele klas V-VII bialskich szkół podstawowych napisali II Międzyszkolne dyktando z języka angielskiego. Konkurs zorganizowały: p. Małgorzata Adamiuk i p. Anna Zdunek przy współpracy z Kołem naukowym Anglistów bialskiej uczelni PSW. Pani dyrektor Małgorzata Kaczmarczyk wręczyła nagrody i pamiątkowe dyplomy laureatom oraz podziękowania nauczycielom, którzy przygotowywali ich do konkursu.

 

Miejsce

Uczeń

Opiekun

1.-dyplom laureata

Karina Kostiuczuk SP 1

p. Agnieszka Dzyr-Jakubiec

2.- dyplom laureata

Luiza Karpińska     SP 9

p. Małgorzata Matwiejuk

2.- dyplom laureata

Maciej Stola           SP 9

p. Małgorzata Matwiejuk

3.- dyplom laureata

Bartosz Buszczyński-Żuk SP 3

p. Natalia Żylik

3.- dyplom laureata

Agata Siekielewska     SP 1

p. Anna Zdunek

3. – dyplom laureata

Krzysztof Onyszczuk     SP 9

p. Małgorzata Matwiejuk

wyróżnienie

Zuzanna Wróbel     SP 2

p. Katarzyna Czajka

wyróżnienie

Piotr Misiejuk       SP 5

p. Renata Rudzińska

Podsumowanie wyników VIII Małego konkursu ortograficznego

26 kwietnia uczniowie klas III i IV-VII wzięli udział w VIII Małym konkursie ortograficznym organizowanym przez p. Bożenę Krawczyk-Matysek i p. Annę Zdunek. Pani dyrektor Małgorzata Kaczmarczyk wręczyła laureatom nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy, a także podziękowania ich opiekunom.

Kategoria klas III

I miejsce

Stępka Aleksander   SP 2           p. Joanna Chulińska

II miejsce

Kulesza Eryk   SP 6                  p. Sylwia Radecka

III miejsce

Romanowicz Maja   SP 9         p. Anna Głuch

Wyróżnienie

Jasiński Kacper     SP 2             p. Wiesława Wieliczuk                                      

Kategoria klas IV-VII

Zajęte

miejsce

Uczeń

Opiekun

I

Maciej Stola       SP 9

p. Bernadeta Mikołajczak

II

Agata Siekielewska     SP 1

p. Elżbieta Szulak

II

Weronika Uścińska     SP 5

p. Anna Trembicka

II

Kornelia Siennicka   SP 9

p. Wiesława Stefaniuk

II

Karolina Karwacka   SP 9

p. Mirosława Konkol-Odoszewska

III

Zuzanna Niczyprorowicz   SP 1

p. Elżbieta Szulak

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.