• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej

dsc 3038W dniu 8 maja 2018 r. uczniowie z klasy IIIa mieli niecodzienną okazję zwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną. Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek dzieci zostały oprowadzone po interesujących zakamarkach zabytkowego gmachu. Poznały pomieszczenia o różnym przeznaczeniu: wypożyczalnię, magazyn, dział opracowywania zbiorów, czytelnię, dział wiedzy o regionie, księgowość, a nawet lokum dyrekcji. Największe emocje wzbudziła Pracownia Digitalizacji Zbiorów.

Pani bibliotekarka Barbara Guz, przeprowadzając grupę po krętych korytarzach, z zaangażowaniem opowiadała o historii biblioteki jak i prężnej współczesności. Przybliżyła pracę wielu bibliotekarzy świadczącą o wysokim standardzie usług, a wszystko po to, by oferta kierowana do wszystkich mieszkańców naszego miasta jak i okolic była szeroka oraz służyła zaspokajaniu potrzeb edukacyjnych, informacyjnych i kulturalnych wszystkich czytelników.

Justyna Jakubczyk

Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wizyta w Miejsk...
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.