• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Konkurs kolęd w BCK

20171212 125411W grudniu duża grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Konkursie kolęd i pastorałek organizowanym przez BCK. W kategorii klas trzecich wyróżnienie otrzymała Agnieszka Bystrzyńska, która brawurowo zaśpiewała utwór „Gore gwiazda Jezusowi”. W kategorii klas czwartych wyróżnienie otrzymały: Olga Tarasiuk i Amelia Trejda. Olga zmierzyła się z trudną, przepiękną kolędą „Mizerna cicha”, natomiast Amelia zaprezentowała żywą i skoczną pastorałkę „Skrzypi wóz, wielki mróz”.

Obie dziewczynki wypadły doskonale, czego dowodem było uznanie jury. Kategorie klas piątych reprezentowała zaś Zuzanna Krajewska, która zaśpiewała oryginalną, piękną wersję znanej kolędy „Mędrcy świata”. Wyróżnione dziewczynki miały okazję wystąpić przed szerszą publicznością, biorąc udział w jarmarku bożonarodzeniowym na Placu Wolności. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za piękne przygotowanie się do niego i trzymamy kciuki za kolejne występy w innych przeglądach piosenek.

Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd
Konkurs kolęd
Konkurs kolęd Konkurs kolęd

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.