• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej

image10W dniu 8 grudnia 2017 r. uczniowie z klasy Ib pod opieką wychowawczyni i pani bibliotekarki udały się do Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej na niecodzienne spotkanie z cyklu: „Święty Mikołaj czyta dzieciom”. Dziewczynki i chłopcy z niecierpliwością spoglądali na drzwi, nasłuchiwali „Mikołajowych” dzwoneczków. W czasie wizyty był czas na czytanie, słuchanie, odgadywanie tytułów, wspólną zabawę i zgaduj-zgadule. Uczniowie poznali prawdziwą historię o świętym Mikołaju biskupie.

Nie zabrakło także upominków i uśmiechów. Zdjęcia zrobione z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego miłego spotkania i przypomnieniem, że z książką w różnych chwilach może być sympatycznie, wesoło, ciekawie i pouczająco.

Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej
Święty Mikołaj ...
Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.