• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW

20171214 101309W dniu 14 grudnia 2017 r. w hali sportowej naszego zespołu szkół odbył się I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW przygotowany przez p. Albinę Kozaczuk, p. Renatę Szydłowską i p. Bożenę Krawczyk - Matysek. Na turniej przybyły dzieci z przedszkoli: „Biedroneczka”, „Kubuś Puchatek”, Przedszkola Samorządowego nr 10 i z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1. Przybyłych milusińskich przywitały: pani dyrektor Małgorzata Kaczmarczyk i pani wicedyrektor Joanna Golach życząc wesołej i miłej zabawy. Specjalny gość imprezy, a mianowicie św. Mikołaj wręczył paniom wychowawczyniom prezenty dla każdego dziecka.

Następnie przy muzyce i śpiewie uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 1 zaczęły się zmagania sportowe przedszkolaków: rzuty do celu, przeskakiwanie płotków, czołganie, „czworakowanie”, skoki zajęcze i różnego rodzaju biegi, a także układanie puzzli, figur i kolorowanie wizerunku Mikołaja. Przy wspólnej zabawie pomagały im starsze koleżanki ze szkoły. Dzieci świetnie się bawiły i doskonale pokonywały postawione przed nimi zadania. Zadowolone i uśmiechnięte wracały do swoich przedszkoli z nadzieją na kolejną edycję turnieju, który tak bardzo im się spodobał.

I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW
I MIKOŁAJKOWY ...
I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.