• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Wierszobranie

 dsc 1424  5 grudnia 2017r. odbyło się przesłuchanie uczestników XXVI DZIECIĘCEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WIERSZOBRANIE” organizowanego przez BCK - Klub Kultury „EUREKA”.

Naszą szkołę reprezentowało czworo dzieci:

 • Jarosław Błaszczak – Jan Brzechwa „Zapałka”
 • Joanna Bylina – Jan Brzechwa „Wrona i ser”
 • Diana Kondratiuk – Jan Brzechwa „Mucha”
 • Wojciech Ulita – Katarzyna Kowalska „Jak dobrze być chłopakiem””

Laureatem został Jarosław Błaszczak, który otrzymał nagrodę książkową. Konkurencja była ogromna, ponieważ było 307 uczestników, tym bardziej cieszymy się z sukcesu i gratulujemy.

Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie
Wierszobranie
Wierszobranie Wierszobranie

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.