• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Pomoc dla schroniska

sam 1185Pod koniec listopada przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z klasy IVa wraz z panią z biblioteki dostarczyli dary od uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły do Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azyl”. Olga Tarasiuk, Angelika Doroszuk i Staś Szymański mieli okazję przekonać się, jak wyglądają warunki życia przebywających tam psów i kotów. Dowiedzieli się również, że niezwykle przydatne jest wsparcie niematerialne w postaci wolontariatu.

W każdą niedzielę o godzinie 9:30 można pomóc wyprowadzać psy na spacer. Do schroniska dojeżdża autobus komunikacji miejskiej linii C, która startuje z ul. Terebelskiej. Szkolenie wolontariuszy odbywa się w pierwszą niedzielę każdego miesiąca o godz. 9:30.

Dziękujemy wszystkim, którzy porzuconym, skrzywdzonym, niejednokrotnie chorym zwierzętom pomagają odzyskać wiarę w człowieka.

Podziękowania niech przyjmą następujący darczyńcy:

Oddział przedszkolny

Rozalia Miłkowska

Nikola Michalak

Zosia Kazanowska

Iga Dobrowolska

Jarek Błaszczak

Klasa 1a

Laura Paszczyk

Zosia Bobryk

Bartek Silipicki

Małgosia Sobieszczuk

Klasa 1b

Bartek Klimiuk

Blanka Adamiuk

Klasa 3a

Michał Pawluczuk

Eliza Maleńczuk

Kornel Miłkowski

Łukasz Struk

Klasa 3b

Maria Okulus

Michał Czekaj

Alan Filipiuk

Małgosia Furtak

Klasa 4a

1. Stanisław Szymański

2. Anna Furmaniuk

3. Olga Tarasiuk

4. Angelika Doroszuk

Klasa 4b

Claudia Dadun

Julia Michalak

Martyna Matejuk

Dominika Saczuk

Klasa 5a

Zosia Ulita

Eliza Winiarczyk

Ewelina Brewińska

Karolina Gurynowicz

Sylwia Węgiełek

Zuzia Krajewska

Wiktoria Chromiec

Zuzia Klimkowicz - Oleszczuk

Oliwer Tomczuk

Aleksandra Jóźwik

Nauczyciele

Pani Małgorzata Stasiuk

Pani Małgorzata Adamiuk

Pani Justyna Jakubczyk

Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
Pomoc dla schro...
Pomoc dla schroniska Pomoc dla schroniska
sam_1161
sam_1161 sam_1161

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.