• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Drużynowy Tenis Stołowy

20171107 121400W dniu 07.11. 2017r w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców z klas V – VI.

Tenisiści stołowi z „Jedynki” zagrali bardzo dobrze zdobywając I m–ce w kategorii dziewcząt oraz III m –ce chłopcy. Dziewczęta awansowały na zawody Rejonowe które odbędą się w styczniu w Parczewie.

Awans do rejonu otrzymały po dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.

Końcowa kolejność miejsc dziewczęta

I              SP Nr 1 Biała Podl         - ( Małgorzata Golik, Oliwia Polubiec )

II            SP Nr 3 Biała Podl.       

III           SP Nr 9 Biała Podl.       

IV           SP Nr 2 Biała Podl.       

V-VI      SP Nr 4 Biała Podl.

SP Nr 5 Biała Podl.       

Końcowa kolejność miejsc chłopcy

I              SP Nr 2 Biała Podl

II            SP Nr 5 Biała Podl.       

III           SP Nr 1 Biała Podl.- (Wiktor Niewiadomski, Jakub Moczulski, Maciek Szymański)  

IV           SP Nr 3 Biała Podl.       

V –VI    SP Nr 9 Biała Podl        

SP Nr 4 Biała Podl.

VII         SP Nr 6 Biała Podl.              

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna dziewcząt z SP Nr 1 w Białej Podlaskiej i chłopców  z SP Nr 2 w Białej Podlaskiej.

Gratulujemy !!!

Drużynowy Tenis...
Drużynowy Tenis Stołowy Drużynowy Tenis Stołowy
Drużynowy Tenis...
Drużynowy Tenis Stołowy Drużynowy Tenis Stołowy
Drużynowy Tenis...
Drużynowy Tenis Stołowy Drużynowy Tenis Stołowy
Drużynowy Tenis...
Drużynowy Tenis Stołowy Drużynowy Tenis Stołowy

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.