• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

21 Jesienny Konkurs Recytatorski

  sam 115316 listopada 2017 r. w Bialskim Centrum Kultury „Scena” odbył się powiatowy 21 Jesienny Konkurs Recytatorski. Tego dnia jury przesłuchało 39 uczestników, reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne z miasta Biała Podlaska i innych miejscowości z całego powiatu.

W konkursie tym wzięło udział 5 uczniów z naszej szkoły. Jury przyznało tytuł laureata Bartoszowi Kozłowskiemu z klasy IIIa (opiekun - p. Małgorzata Stasiuk) i dwa wyróżnienia: Zofii Marczuk z klasy IIIb (opiekun – p. Dorota Sokowska) i Laurze Paszczyk z klasy Ia (opiekun – p. Bożena Krawczyk – Matysek). Bartek Kozłowski będzie reprezentował nasza szkołę w wojewódzkim etapie konkursu, który odbędzie się w dniach 28 – 29 listopada 2017 r. w Lublinie.                                            

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
 

21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski
21 Jesienny Kon...
21 Jesienny Konkurs Recytatorski 21 Jesienny Konkurs Recytatorski

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.