• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny

20171114 12274514 listopada w naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu recytatorskiego w języku angielskim „English Recitation Contest” organizowanego przez p. Małgorzatę Adamiuk i p. Annę Zdunek. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI, którzy zaprezentowali wiersze anglojęzycznych poetów. Jury w składzie: p. Małgorzata Adamiuk, p. Justyna Jakubczyk i p. Anna Skrzyńska wyróżniło trzy najlepsze prezentacje, przyznając następujące miejsca:

I m. Oldze Tarasiuk z kl. IV a

II m. Jakubowi Zdunkowi z kl. IV a

III m. Gabrieli Gruszce z kl. VI a

Wszyscy laureaci będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „English Recitation Contest”, który odbędzie się w naszej szkole 21 listopada o godz. 13:00.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy dzielnie zmierzyli się z poezją w języku angielskim i trzymamy kciuki za uczniów, którzy będą mieli okazję spróbować swoich sił w etapie międzyszkolnym.

Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny
Jesienny konkur...
Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny Jesienny konkurs recytatorski w języku angielskim – etap szkolny

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.