• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI

sam 11043 listopada 2017 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do 21. JESIENNEGO KONKURSU   RECYTATORSKIEGO. Wzięło w nich udział 18 uczniów z klas I – V. Uczestnicy deklamowali wiersze, które uruchamiały wyobraźnię słuchaczy.  Zabierały ich one w podróż marzeń, niebanalnych metafor, pełnych piękna i cudownych niespodzianek.

Jury przyznało:

I miejsce        Łukaszowi Strukowi i Bartkowi Kozłowskiemu                                                    

II miejsce       Zofii Marczuk

III miejsce     Laurze Paszczyk i Wiktorii Winiarek  

Zwycięzcy szkolnego konkursu będą reprezentować naszą szkołę w miejskim konkursie, który odbędzie się 16 listopada 2017 r.

21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
21. JESIENNY ...
21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI 21. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.