• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Lekkoatletyka dla każdego zucha!

sam 1024Dnia 19 października 2017r. w naszej szkole w ramach ogólnopolskiej akcji Kids Athletics – Lekkoatletyka dla każdego odbyły się zawody lekkoatletyczne klas I – III. Kids Athletics to największy na świecie, unikalny projekt w zakresie sportu powszechnego. Od 2005 roku objął on swoim działaniem ponad 1,5 mln dzieci w ponad 160 krajach świata. Program umożliwia każdemu dziecku udział w lekkoatletycznej zabawie, w każdym środowisku.

Zajęcia odbywają się poprzez cykl imprez lekkoatletycznych, ćwiczenia przeprowadzane są w formie zabawowej. Kids Athletics ma za zadanie wprowadzenie dzieci w świat lekkiej atletyki, a nie nauczenie często skomplikowanych technik. Nasze dzieci pod czujnym okiem instruktorów wykonywały różne ćwiczenia gimnastyczne. Wspólna zabawa sprawiła im niebywałą radość.

Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!
Lekkoatletyka d...
Lekkoatletyka dla każdego zucha! Lekkoatletyka dla każdego zucha!

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.