• 1 Lokalizacja
    Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
  • 2 Nasze działania...
    Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
  • 3 Nasza szkoła to:
    jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
  • 4 Naszym uczniom oferujemy:
    nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
  • 5 oraz...
    opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2011/2012

· III m - ce Elwira Samarczenko w Indywidualnych Biegach Przełajowych (07.10.2011r.)

· VII m - ce Elwira Samarczenko w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii klas V (Adamów 06.10.2011r.)

· I m - ce Wiktoria Semeniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Pływaniu stylem grzbietowym (16.11.2011r) - awans Rejon

· III m - ce Majczyna Maciej w Finale Miasta Biała Podlaska w Pływaniu stylem dowolnym (16.11.2011r) - awans Rejon

· II m - ce Wiktoria Semeniuk w Finale Rejonu w Pływaniu stylem grzbietowym - awans Województwo Lubelskie

· XI m - ce Wiktoria Semeniuk w Finale Wojewódzkim w Pływaniu stylem grzbietowym (07.12.2011r) w Zamościu

· III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowych Szachach (Igor Semeniuk, Marcin Samsoniuk, Karol Fedoruk, Kinga Piekutowska ) (08.12.2011r)

· I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w mini piłce nożnej dziewcząt kl. VI - awans do Rejonu (14.05.2012r)

· II m - ce w Finale Rejonu w mini piłce nożnej dziewcząt kl. VI w Radzyniu Podlaskim

Osiągnięcia sportowe uczniów należących do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka"

- I m - ce „UKS Jedynka" w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej dziewcząt klas VI - I gimnazjum (14.09.2011r.)

- I I m - ce „UKS Jedynka" w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej dziewcząt klas IV - V (13.09.2011r.)

- III m - ce „UKS Jedynka" w Finale Miasta Biała Podlaska w „XII w Turnieju Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion" w kat. dziewcząt z klas III (26.04.2012r).

- III m - ce „UKS Jedynka" w Finale Miasta Biała Podlaska w „XVII Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa" w kategorii dziewcząt z klas IV (24.04.2012r)

- I m - ce Daniela Romaniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI ( 26.10. 2011r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- I I m - ce Zuzanna Michalczuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI

( 26.X.2011r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- I m - ce Patryk Tymiński w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI ( 26.10. 2011r.) uzyskał awans do Rejonu w Parczewie.

- II m - ce Paweł Szymczuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi ( 26. X. 2011r.) uzyskał awans do Rejonu w Parczewie

- III m - ce Mateusz Winiarek w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi ( 26. X. 2011r.) uzyskał awans do Rejonu w Parczewie

- III m - ce Zuzanna Weresa w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi ( 26. X. 2011r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie

- - IV m - ce Karolina Klimkowska w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi ( 26. X. 2011r.)

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI (Zuzanna Michalczuk , Daniela Romaniuk) - awans do Rejonu w Parczewie (11.01.2012r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI (Patryk Tymiński , Piotr Sokolnicki)- awans do Rejonu w Parczewie (11.01.2012r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi (Paweł Szymczuk, Mateusz Winiarek) - awans do Rejonu w Parczewie (11.01.2012r).

- III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi (Karolina Klimkowska, Zuzanna Weresa ) - (11.01.2012r).

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2010/2011

· X m - ce Elwira Samarczenko w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii klas IV (Adamów 20.10.2010r)

· II m - ce Wiktoria Semeniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Pływaniu stylem grzbietowym (16.11.2010r) - awans Rejon

· V m -ce Wiktoria Semeniuk w Finale Rejonu w Pływaniu stylem grzbietowym (26.11.2010r)

· III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowych Szachach ( Igor Niewiadomski, Mikołaj Beczek, Wróblewski Tomek, Szyluk Honorata) (09.12.2010r)

· II m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w mini piłce nożnej dziewcząt kl. VI ( 19.04.2011r.)

· III m - ce Igor Niewiadomski w Finale Miasta Biała Podlaska w Tenisie ziemnym chłopców kl. VI (19.05.2011r).

· V m - ce Tomasz Wróblewski w Finale Miasta Biała Podlaska w Tenisie ziemnym chłopców kl. VI (19.05.2011r).

· III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt klas IV (25.05.2011r.)

Osiągnięcia sportowe uczniów należących do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka"

- I m - ce Zuzanna Michalczuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. ( 09.XI. 2010r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- I m - ce Paulina Skakun w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI

( 09.XI.2010r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- III m - ce Daniela Romaniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI ( 09. XI. 2010r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie

- V m - ce Igor Niewiadomski w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI

( 09.XI.2010r.)

- V m - ce Zuzanna Michalczuk w Finale Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. ( Parczew - 18.XI. 2010r).

- VIII m - ce Paulina Skakun w Finale Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI ( Parczew - 19.XI. 2010r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. (Zuzia Michalczuk , Elwira Samarczenko) - awans do Rejonu w Borkach (16.12.2010r).

- III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI (Skakun Paulina ,Sylwia Pradziuch) - (16.12.2010r).

- III m - ce w eliminacjach XI Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku w kategorii dziewcząt klas III

- III m - ce w eliminacjach XVI Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa w kategorii dziewcząt klas IV

- III m - ce w Finale II Edycji „Grassrots Day" w Piłce Nożnej chłopców 7 - 9 lat (25.05.2011r.)

Osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2007/2008

RODZAJ KONKURSU
LAUREACI
ORGANIZATOR
NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY

Konkurs ortograficzny

klas II - III

I miejsce:

Żurek I. II a

Czublun P. II b

II miejsce:

Harasimiuk M.IIa

W kl. III

I miejsce:

Sęczyk J.

II miejsce:

Olszewska N.

Beczek M.

III miejsce:

Czyżewski A.

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Barbara Szewc

Konkurs matematyczny klas II

I miejsce:
Kościuszko P.IIa

Flossmann G.IIb

II miejsce:
Mróz P. IIa
III miejsce:
Semeniuk W. IIb

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Ewa Sowa

Konkurs matematyczny klas III

I miejsce:

Niewiadomski I.

Wróblewski T.

II miejsce:

Sęczyk J.

III miejsce:

Beczek M.

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Bożena Krawczyk - Matysek

Międzynarodowy Konkurs
Plastyczny

„PEKIN 2008”

Wyróżnienie:

Kirczuk C.

Polonia Polska w Warszawie

P. Małgorzata Bilkiewicz

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla młodej Polonii

Wyróżnienie:

Waszczuk M.

Adamowicz K.

Polonia Polska w

Warszawie

P. Bożena Krawczyk –
Matysek
Konkurs SKO
II miejsce w regionie lubelsko – podkarpackim

(eliminacje krajowe)

Bank PKO BP SA
P. Bożena Krawczyk –
Matysek
Konkurs ortograficzny

klas IV -VI

I miejsce:

Szyc A. VI b,

II miejsce:

Arejan E. VI b,

III miejsce:

Sęczyk A. V a.

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Elżbieta Szulak,

P. Barbara Klimiuk

Międzyszkolny

konkurs matematyczny

„Myślenie w cenie”

I miejsce:

Grzegorzewski Daniel - V a,
II miejsce:
Sęczyk A. Va
III miejsce:
Lipka J. Va

Szkoła Podstawowa nr 6

P. Barbara Kacprowska
Szkolny konkurs matematyczny
klas IV –VI
I miejsce:
Pawłowski K. VIa,

II miejsce:

Nazaruk E. Vb

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Barbara Kacprowska

P. Jolanta Mazuruk

Kangur 2008
wyróżnienia:

Czyżewski A.IIIa

Wróblewski

Tomasz III a

Jeleń A. IV b

Sałuch I. IV b

Chwaluk M. Va

Lipka J. Va
Laudy A. VI a

Pawłowski K.VIa

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych działające pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Toruńskiego

(LSCDN w Białej Podlaskiej)

P. Ewa Sowa,

P. Małgorzata Bilkiewicz,

P. Barbara Kacprowska

P. Jolanta Mazuruk

Kangurek 2008
wyróżnienia:
Flossmann G.IIb,

Okoń M. II b

P. Małgorzata Stasiuk

Konkurs matematyczny

Finalista:

Pawłowski K. VIa

Lubelskie Kuratorium Oświaty

P. Jolanta Mazuruk
Konkurs na grafikę komputerową

„Cudaki zwierzaki”

III miejsce:

Waszczuk M. IIa

Wyróżnienie:

Petruczenko

Andżelika II a,

Bobińska E. IV b

OKK „Eureka”.

P. Iwona Kulpa

Konkurs języka angielskiego

IV miejsce:

Szyc A. VI b

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Małgorzata Głuchowska

Konkurs o krajach anglojęzyczn.

Klasa VI b

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Małgorzata Głuchowska

Konkurs na plakat o krajach anglojęzyczn.

Klasa IV a

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Małgorzata Głuchowska,

P. Barbara Klimiuk.

Konkurs recytatorski z języka angielskiego
wyróżnienie:

Szyc A. VI b

Szkoła

Podstawowa nr 1

P. Małgorzata
Głuchowska,

P. Barbara Klimiuk

Konkurs ortograficzny z

języka angielskiego

I miejsce:

Szyc A. VI b

II miejsce:

Arejan E. VI b

III miejsce:

Sęczyk A. V a

Szkoła Podstawowa nr 1

P. Małgorzata
Głuchowska,

P. Barbara Klimiuk

Konkurs literacki

„Radości i smutki moich literackich rówieśników”

I miejsce:

Roszkowski P.Va

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej i

Zarząd Oddziału

Stowarzyszeń

Bibliotek Polskich

w Białej Podlaskiej
P. Barbara Klimiuk

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2009/2010

· III m - ce Tomasz Andrzejuk w XIX Ogólnopolskich Indywidualnych Biegach Przełajowych im. Bohaterskich Lotników Podlasia w kategorii klas VI (25.09.2009r)

· IV m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w „4" siatkarskich chłopców kl. VI (26.01.2010r).

· IV m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w „2" siatkarskich dziewcząt kl. V (02.02.2010r).

· III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w mini koszykówce chłopców kl. VI (12.03.2010r).

· II m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska mini piłce nożnej dziewcząt w kl. VI (30.04.2010r).

· II m - ce Igor Niewiadomski w Finale Miasta Biała Podlaska w Tenisie ziemnym chłopców kl. VI (25.05.2010r).

· IV m - ce Tomasz Wróblewski w Finale Miasta Biała Podlaska w Tenisie ziemnym chłopców kl. VI (25.05.2010r).

· I m - ce Maciej Zabielski w „Czwartkach lekkoatletycznych" - skok w dal (4.80m) 28.05.2010r.

Osiągnięcia sportowe uczniów należących do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka"

- I m - ce Daniela Romaniuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. ( 19.X. 2009r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- II m - ce Paulina Skakun w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI

( 19.X..2009r.) uzyskała awans do Rejonu w Parczewie.

- IV m - ce Sylwia Pradziuch w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI ( 19. X. 2009r.)

- III m - ce Cezary Kirczuk w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI

( 19.X..2009r.) uzyskał awans do Rejonu w Parczewie.

- II m - ce Patryk Tymiński w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi. ( 19. X. 2009r.) uzyskał awans do Rejonu w Parczewie

- IV m - ce Piotr Sokolnicki w Finale Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi. ( 19. X. 2009r.)

- V m - ce Daniela Romaniuk w Finale Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. ( Parczew - 27.X. 2009r).

- V m - ce Paulina Skakun w Finale Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI ( Parczew - 27.X. 2009r).

- III m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowych Szachach ( Gardys Wojtek , Kirczuk Czarek, Widłak Maciej , Krasa Weronika )

( 09.XII. 2009r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi. (Daniela Romaniuk , Zuzia Michalczuk ) - awans do Rejonu w Borkach (10.12.2009r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców kl. IV i młodsi.(Piotr Sokolnicki , Patryk Tymiński ) - awans do Rejonu w Borkach (10.12.2009r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI (Krasa Weronika , Skakun Paulina , Jackiewicz Magda) - awans do Rejonu w Borkach (10.12.2009r).

- I m - ce w Finale Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców kl. V - VI (Ostrowski Hubert, Gardys Wojtek , Kirczuk Czarek) - awans do Rejonu w Borkach (10.12.2009r).

- II m - ce w Finale Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI (Krasa Weronika , Skakun Paulina , Jackiewicz Magda) - awans do Finału Wojewódzkiego w Hrubieszowie (06.01.2010r).

- III m - ce w Finale Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. IV i młodsi (Daniela Romaniuk , Zuzia Michalczuk) (06.01.2010r).

- IX m - ce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt kl. V - VI w Hrubieszowie (Krasa Weronika , Skakun Paulina , Jackiewicz Magda)

(11.01.2010r).

Osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2005/2006

Rodzaj konkursu Laureaci Organizator Nauczyciel
"Moja przygoda w muzeum" III - N. Olszewska I a
III - K. Adamowicz "O"
wyróżn.J. Sęczyk VIa
Muzeum Południowego Podlasia J. Mirończuk
I. Prokopiuk
"Konkurs na zakładkę do książki" I - I. Gałecka VIa
M. Lewczuk IIIa
II -. A. Sęczyk IIIa
M. Remiszewska Ia
III - G. Abramowicz Ia
wyróżnienia:
W. Omelaniuk Ia
A. Omelaniuk IIIb
M. Dawidziuk IIIa
Biblioteka szkolna J. Mirończuk
"Konkurs na wierszyk o bibliotece" I - J. Adamowicz VIb
II - A. Trochonowicz IIa
III - E. Nazaruk IIIb
wyróżnienia:
M. Manukyan IIIb
E. Lubańska IIIb
J. Kuźmiuk IVa
M. Mikołajuk IIIb
Biblioteka szkolna J. Mirończuk
"Pomóż zwierzętom przetrwać zimę" Nagrodzono K. Lubaszko Va Osiedlowy Dom Kultury J. Mirończuk
Konkurs dla czytelników "Kumpla" I - N. Lubaszko IIa Czasopismo "Kumpel" M. Bilkiewicz
Konkurs "Pocztówka - Jan Paweł II" - wydzieranka Klasy I - III
I - A. Romaniuk IIb
II - N. Lubaszko IIa
III - K. Chmiel IIa
wyróżnienia:
E. Lubańska IIIb
W. Skwara IIa
C. Kurczuk IIa
A. Jakubiuk IIa
A. Trochonowicz IIa
Klasy IV - VI
I - S. Rafał VIa
II - P. Miszkiel IVb
III - M. Perliński IVa
wyróżnienia:
W. Misiejuk IVa
A. Maleńczuk IVa
K. Lubaszko Va
Szkoła A. Rogulska
"Nie lękajcie się w nauczaniu Jana Pawła II" - plakat Klasy I - III
I - M. Gałecki IIIa
II - P. Michałowska IIIa
III - N. Olszewska Ia
wyróżnienia:
H. Ostrowski IIb
M. Negherbon IIa
I. Sałuch IIb
J. Dorosz IIb
Klasy IV - VI
I - A. Maleńczuk IVa
K. Lubaszko Va
II - A. Mróz VIa
III - D. Ślązak IVa
wyróżnienia:
P - DębickaIVa
A. Kazana VIa
M. Beczek VIb
Szkoła A. Rogulska
Konkurs biblijny "Matka Boża" w klasach V I - K. Strupiechowska Va
B. Bańka Vb
II - O. Chwalczyk Vb
III - P. Gardys Vb
wyróżnienia:
B. Sadowski Va
M. Majewski Vb
Szkoła A. Rogulska
Konkurs na kartę świąteczną w klasach IV - VI Wykonano 30 kart Osiedlowy Dom Kultury J. Mirończuk
Międzyszkolny konkurs języka angielskiego klas VI IV - G. Gardys VIa Szkoła Podstawowa nr 9 E. Ołdachowska
Konkurs matematyczny klas drugich.

Agnieszka Jeleń IIb

Cezary Kirczurczuk II a

Tomasz Przybysz II a

Hubert Ostrowski II b

Edyta Wyrodek IIa
Szkoła Bożena Matysek
Konkurs matematyczny klas trzecich.

I Emilia Nazuruk III b

II Aleksandra Sęczuk III a

III Daniel Grzegorzewski IIIa
Szkoła

Barbara Szewc

Konkurs ortograficzny klas II i III.

I Jan Jobda III a

II Emilia Nazuruk III b

III Michał Chwalik III a

I Alicja Laudy II a

II Igor Sałuch II b

Tomasz Przybysz II a

III Artur Szeszko II b

Ewa Sowa

Szkolny konkurs ortograficzny kl. IV



kl. V–VI

I Anna Karwowska IV a

II Anna Przybysz IV b

III Agata Melańczuk IV a

I Karolina Korszeń

II Jakub Sęczyk

III Michał Beczek

Elżbieta Szulak
Konkurs SKO
II miejsce w regionie lubelsko-podkarpackim.
Bożena Matysek
Konkurs przedmiotowy z matematyki. II etap okręgowy Patryk Woźniak
Jolanta Mazuruk
Konkurs „Kangur” klas III-IV. Wyróżnienie: Michał Chwaluk
Małgorzata Stasiuk
Konkurs recytatorski
Edyta Wyrodek Udział w Wojewódzkim Koncercie Laureatów w Lublinie Małgorzata Bilkiewicz
Konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II klas III-IV.

Agnieszka Waszczuk

Michał Ladwiniec
Szkoła Anna Rogulska
Konkurs z okazji rocznicy śmierci Jan Pawła II „Krzyżówka”
Szkoła Anna Rogulska
VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Nie lękajcie się”

kl. I-III Igor Sałuch

Agnieszka Melaniuk

kl. IV-VI Karolina Lubaszko

Agnieszka Waszczuk
Szkoła Anna Rogulska
Konkurs Literacki Bajki, bajeczki
III Aleksandra Sęczyk III a klub „Eureka” Małgorzata Stasiuk
Konkurs plastyczny
III Nikola Lubaszko czasopismo „Kumpel”. Małgorzata Bilkiewicz
Konkurs „Mój region-Południowe Podlasie” wyróżnienie: Bartosz Lewadowski Muzeum Południowego Podlasia
Iwona Kulpa
Konkurs ekologiczny „Pusty toner nie jest odpadem”

I Bartłomiej Bańka V b

II Sylwia Rafał VI a

III Piotr Gardys V b
Szkoła Iwona Kulpa
Szkolny konkurs z języka Angielskiego klas V i VI

I Agata Kuchta VI b

oraz III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie znajomości języka angielskiego

II Michał Beczek VI b

III Bartłomiej Tymoszuk VI b

Jakub Ocipiuk VI a

wyróżnienia:

Grzegorz Gardys VI a

Mikołaj Szulak VI a

Agnieszka Waszczuk VI b

Patryk Woźniak VI a

Jakub Sęczyk VI a

Ewa Ołdachowska

Piotr Tellos
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tęcza” pod hasłem „Obraz bliski sercu”

I Andżelika Onoszko V b

wyróżnienia:

Paulina Bobińska V b

Andżelika Mróz VI a

Julia Adamowicz VI b

dyplomy uznania:

Karolina Strupiechowska

Monika Demianiuk V a

Dorota Zabielska Va

Karolina Lubaszko V a

Krystian Kuźnia V a

Katarzyna Krać V b

Izabela Gałecka VI a

Sylwia Rafał VI a

Jakub Sęczyk VI a

Agata Kuchta VI b

Katarzyna Gromadzka

Agnieszka Waszczuk VIb

Justyna Mirończuk
Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.