• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Soczi

 Powoli kończą się igrzyska w Soczi. Nasi reprezentańci zdobyli 4 złote medale olimpijskie, niestety tylko w trzech   dyscyplinach sportowych. Czyli łyżwiartwie szybkim, skokach narciarskich oraz biegach narciarskich.

Czytaj więcej...

Przylot Drużyn naszej grupy

przylotWszystkie drużyny "polskiej" Grupy A są już w Polsce i trenują.
Reprezentacja Grecji jest pierwszą, która zameldowała się w Polsce na
EURO 2012.Prosto z portu lotniczego pojechali do podwarszawskiej
Jachranki,
gdzie w ośrodku "Warszawianka" rezydują podczas trwania mistrzostw.
O godzinie 18 z kolei we Wrocławiu zameldowali się Czesi, którzy
jechali luksusowym pociągiem, pomalowanym w czeskie barwy i symbole
narodowe nawiązujące do Euro 2012.
W niedzielny wieczór o 19.30 do Polski przylecieli Rosjanie, którzy
zakwaterowali się w stołecznym hotelu Bristol.

Czytaj więcej...

Mecze naszej reprezentacji

robert_lewandowskiMecze reprezentacji

8.05.2012 r., godz. 18, Stadion Narodowy w Warszawie
Polska - Grecja
12.06.2012 r., godz. 20:45, Stadion Narodowy w Warszawie
Polska - Rosja
16.06.2012 r., godz. 20:45, Stadion Miejski we Wrocławiu
Czechy - Polska

Liga światowa: Polska pokonała Brazylię 3:2!

kopia_liga_swiatowaHala katowickiego Spodka zapełniła się do ostatniego miejsca. Na trybunach zasiadła również pani minister sportu Joanna Mucha.

Trzeci mecz Polaków w turnieju Ligi Światowej w Katowicach rozpoczął od błędów. Do pierwszej przerwy technicznej gra była wyrównana, jednak na pierwszą przerwę techniczną schodziliśmy przegrywając 7:8. Nasi siatkarze po pauzie zaprezentowali dobrą siatkówkę. Szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę. Przy stanie 25:24 za zagrywkę za Nowakowskiego wszedł Jarosz, który popisał się asem serwisowym, wygraliśmy 26:24.

Czytaj więcej...

Oficjalne treningi

trening
Reprezentacja Polski:
trening na stadionie Polonii, 3 czerwca, 17.00.
trening na stadionie Polonii, 9 czerwca, 17.00
trening na stadionie Polonii, 13 czerwca, 17.00

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.