• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Audi A8

Witajcie !!! :) 

Kolejnym samochodem będzie Audi A8.Zapraszam ! :)

Model A8 to największa i flagowa limuzyna marki Audi. Należy do klasy samochodów luksusowych (segmentu F). Jego produkcja i sprzedaż rozpoczęła się w 1994 roku. Na rynku znajduje się już trzecia generacja tego modelu. Audi A8 zastąpiło wcześniejszy topowy model V8. Jako ciekawostkę warto podkreślić, że była to pierwsza ekskluzywna limuzyna w całości zbudowana z aluminium (w ramach technologii Audi Space Frame) na świecie. W 2000 roku model przeszedł delikatny facelifting. Druga generacja produkowana była od 2002 do 2010 roku. Obecna, trzecia odsłona dostępna jest na rynku od 2010 roku. Audi postanowiło swojej największej limuzynie nadać jeszcze więcej sportowego charakteru i dzięki temu, od 1996 roku model posiada również sportową wersję oznaczoną symboleS8.Dziękuje za uwagę! 

Audi RS6

Witam. Oto mój kolejny artykuł zapraszam ! Audi RS6 C5 zadebiutowało w czerwcu 2002 roku. Samochód korzystał z płyty podłogowej C5 koncernu VAG. Początkowo dostępny był jako 5-drzwiowe kombi (Avant), niedługo później do oferty dołączył 4-drzwiowy sedan. Samochód produkowany był od lipca 2002 do sierpnia 2004 roku. Do napędu użyto silnika V8 o pojemności 4,2 litra. Wyposażony był on w rozrząd typu DOHC, oraz układ 5 zaworów na cylinder. Wspomagany był przez układ bi-turbo. Dzięki temu generował on moc 450 koni mechanicznych (331 kW) przy 5700-6400 obr/min. Moc przenoszona była na obie osie poprzez 5-biegową automatyczną skrzynię biegów typu Tiptronic. Audi RS6 było już czwartym z kolei modelem który powstał z quattro GmbH. Pierwszym było Audi RS2 które było owocem współpracy quattro GmbH i Porsche. Drugim było Audi S6 Plus (C4) produkowane od kwietnia 1996 do lipca 1997. Następnie w 2000 powstało Audi RS4 B5 opracowane wraz z Cosworthem. Skrót RS pochodzi od niemieckiego wyrażenia "RennSport" co w tłumaczeniu na język polski znaczy to samo co "sporty motorowe", emblematy z tymi właśnie inicjałami są przeznaczone wyłącznie dla najbardziej zaawansowanych technicznie i oferujących najwyższe osiągi samochodów tej marki.

Audi TT

Hej !! :) Kolejnym super samochodem będzie Audi TT.Zapraszam ! :)

 

Audi TT to Mały samochód sportowy (segment G) o nadwoziu typu coupe lub roadster produkowany od 1998 roku. Początki modelu sięgają 1994 roku, kiedy w VW Design Center w USA rozpoczęły się prace projektowe, których efektem był prototyp TT zaprezentowany rok później. Nazwa auta pochodzi od wyścigu Tourist Trophy, który przed laty wygrywali kierowcy NSU (poprzednik Audi). Od 2006 roku dostępna jest druga generacja TT. W 2007 roku model zdobył nagrodę World Design Car of the Year oraz m.in. tytuł Car of the Year wg magazynu „Fifth Gear”                                                                                                                      

Czytaj więcej...

Nissan GTR

Nissan GT-R – dwudrzwiowe coupé firmy Nissan, zapowiedziane 6 grudnia 2007. Do sprzedaży międzynarodowej wszedł na początku czerwca 2008. Pod koniec 2010 roku przeszedł facelifting.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.