• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Nowa Lady Gaga

1295337226
Długo wyczekiwany singiel z najnowszego albumu artystki - "Born This Way", będzie dostępny już za kilka godzin!
Nowy utwór Lady GaGi będzie miał polską radiową premierę o godzinie 12.00 na antenie radia RMF.fm, a o 13:00 usłyszymy ją we wszystkich stacjach radiowych. O  godz.15:00 będziecie mogli ją usłyszeć na stronie www.interia.pl oraz na www.Muzodajnia.pl.
Muppety i .....Gaga

7224611142157639705306Najpopularniejsza piosenkarka na świecie wystąpi gościnnie w nowym filmie o Muppetach reżyserowanym przez Jamesa Bobina. Fabuła "The Muppets" skoncentruje się na postaci Gonzo, który zostaje reżyserem, ale już w pierwszy dzień wydaje wszystkie pieniądze przewidziane na produkcję. W jednej z głównych ról wystąpi Jason Segel ("Chłopaki też płaczą"), który wraz z Nicholasem Stollerem napisał scenariusz. U jego boku wystąpią także Zach Galifianakis, Amy Adams, Jack Black, Donald Glover, Jane Lynch, Danny Trejo oraz Chris Cooper. Premiera filmu planowana jest na Boże Narodzenie 2011 roku.

Rihanna i Justin Bieber22-letnia piosenkarka i 16-letni wokalista wybrali się niedawno na kolację do

722461122081076946347322-letnia piosenkarka i 16-letni wokalista wybrali się niedawno na kolację do modnej restauracji. Spotkanie musiało przebiegać w bardzo luźnej atmosferze, bowiem Justin chwalił się starszej kumpeli... mięśniami brzucha!
Justin Bieber właśnie błysnął przede mną mięśniami brzucha na środku restauracji! Wow! On ma mały sześciopak! Sexy, lol!

Ślub Kety Perry i Russella Branda

ketty_perryMłodzi postanowili zawrzeć związek małżeński w miejscu, gdzie Russell oświadczył się Katy, czyli w willi Aman-i-Khas mieszczącej się na terenie rezerwatu Ranthambore, w Jaipur, w Indiach. Podobno cała uroczystość ma być utrzymana w orientalnym stylu. Russell ma przyjechać do ołtarza na koniu, w towarzystwie słoni i wielbłądów.Wszyscy zastanawiaja się jaka będzie suknia ślubna Kety Perry.Jeden z jej znajomych, kreacja ma być klasyczna, biała, za to podobno z zaskakującym nakryciem głowy.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.