• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

R.E.M.

Cześć! Chciałbym ci dzisiaj przedstawić amerykański zespół rockowy o nazwie R.E.M. Nazwa pochodzi od Repid Eye Movement z angielskiego czyli jednej z faz snu. Zespół ten powstał w 1980r. a rozpadł się w 2011.Do najważniejszych utworów tego zespołu należy: "Losing My Religion"(1991) z płyty Out of time,"Everybody Hurts" z płyty Automatic for the People czy "Drive".

Czytaj więcej...

Reggae

siemaa , dzisiejszym tematem będzie "muzyka" .Powiem , że najczęściej moim ulubionym rodzajem muzyki jest Hip-hop i reggae. Właśnie konkretnym tematem będzie reggae.

Czytaj więcej...

Reggae moim światem

Cześć... Po długiej długiej przerwie powracam do was z moim światem muzyki. Dzisiaj opowiem wam o moim ulubionym gatunku czyli Reggae. Uzależniła mnie od tego gatunku muzyki moja koffana koleżanka Zuza również twórca treści u której zawsze słyszałam w telefonie Reggae .Moją ulubioną piosenką Eastwest Rockers-Alibi. Pomaga mi to tak jakby uporać się z trudnem dnia codziennego jakie ma życie nastolatków. Także zachęcam Was bardzo serdecznie do posłuchania tego kawałka i oczywiście wielu innych kawałków tego zespołu....

Rock

Hej
Elementem , konkretnie rodzajem muzyki jest Rock , zbytnio nie jest w moim guście i wcale go nie słucham , ale każdy wybiera to co lubi.Cool

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.