• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

ciekawe blogi.

Chciałabym przedstawić wam kilka ciekawych blogów:
Podzieliłam je na kilka rodzai .


Pamiętnikowy:
http://idealny-swiat-nadine.blogspot.com/ - Forever, Please?

Blog pisze dziewczyna , która jest bardzo szalona . Ma bujną i rozwiniętą wyobraźnię . Pisze tak ,  że każdego może zaciekawić , po za tym pod każdym nowym postem dodaje ciekawy obrazek .  Przeważnie są inspirujące . Każdy znajdzie jakiś dla siebie! :)
To jej świat. Świat całkiem bezsensownych problemów , smutków .. Wiem , że każdy ma swoje powody do smutania , więc nie zmuszam do czytania jej bloga. Ona tam sobie tak tylko cicho pisze o dwoich pywatnych uczuciach i przemyśleniach ,a wy.. wasz wybór czy chcecie tam wejść :P

 

bdfhbhdgdgdrg

Czytaj więcej...

Na początek...

blog_logoHej .  *.*
Na wstępie powiem , że moim ulubionym zajęciem i pasją jest pisanie różnego rodzaju blogów na przykład : o życiu codziennym nastolatek , o różnych opisach i wielu innych rzeczach . To internetowy pamiętnik , przeznaczony dla wszystkich . Niektóre blogi , tak powiem bardziej zadbane , na których pisze się sysetematycznie są bardziej ciekawe od tych , na których pisze się na przykład raz do roku .

Czytaj więcej...