• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Assassin's Creed IV Black Flag

Witam wszystkich ! Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić moją ulubiobną grę pt Assassin's Creed 4 Black Flag. Jest to najlepsza część gry sworzoną przez firmę Ubisoft. Obecnie sam posiadam tą częsć gry na konsolę xbox 360. Assassin's Creed 4 Black Flag różni się od wszystkich pozostałych części tym, że akurat w tej odsłonie większość gry spędzamy na morzu.

Assassin's Creed 4 Black Flag to pełna przygód gra w której panują niesamowite emocje.Grę zaczynamy jako pirat, który nazywa się Edward Kenway prowadzimy statek i nagle atakuje nas liniowiec z templariuszami i Assassinem Duncanem Walpolem. Następnie oba statki toną poprzez bitwę. Lądujemy z assassinem na plaży. Ten celuje w nas bronią i strzela, a następnie go gonimy. Okazuje się, że to zdrajca, który miał pokazać techniki walki Assassinów. Pirat Edward wiedząc, że będzie z tego duży zysk udaje Duncana Walpola. Następnie słychać czyjś głos dokładnie handlarza, którego musimy uratować. Kupiec będzie nam za to bardzo wdzięczny i pozwoli nam płynąć razem z nim do Hawany. Tam zaczynamy całą przygodę. Idziemy do ,,karczmy'' i atakują nas tubylcy nast. musimy uciec przed templariuszami. Po ucieczce zaczynamy szukać obserwatorium. Dowiadujemy się o tym od gubernatora, który myśli że jesteśmy Duncanem Walpolem.

Oczywiście Edward jest piratem i chciał zagarnąć wszystkie pieniądze dla siebie i wyruszył, aby uwolnić ,,mędrca'',ale kiedy dociera na miejsce spostrzega, że mędrzec jest już uwolniony, a strażnicy pozabijani. Wtedy właśnie łapią nas strażnicy wraz z gubernatorem. Zabierają nas na statek i uwięzieni jesteśmy razem z niewolnikiem Ade.Uwalniamy się i zabijamy wszystkich pod pokładem. Podobnie jak wyjdziemy na powierzchnię. Również będzie trzeba wszystkich unieszkodliwić oraz uwolnić więźniów. Kiedy uwolnimy wszystkich opanowujemy 1 statek i uciekamy przed sztormem. I tak zaczyna się nasza przygoda piracka. Nie będe Wam dalej opowiadał, ponieważ nie chcę abyście przeczytali wszystko i wiedzieli co się wydarzy. Bardzo zachęcam do zakupienia tej gry :) Pozdrawiam

                                                                                            Marcel Maleńczuk

 

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.