• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Gothic 3

gothic3_2012-04-05_22-04-26-57
 
Cześć pamietacie moze moj artykul o histori gothica ? Teraz wam przedstawie trzecia czesc tej swietnej gry . Jesli nie graliscie w druga czesc gothica to macie szczescie bo zdradze Wam koniec.
 

Przypływamy statkiem paladynow "Esmerlada" z wyspy Khorinis do Myrtany ogarnieta wojna z orkami.Gra polega na odnalezieniu 5 artefaktow Adanosa i to my wybierzemy jak sie potoczy koniec gry . Oczywiscie jest masa zadan pobocznych od przynoszenia listow, paczek do zabicia trolla .Mozemy opowiedziec sie po dwoch glownych stronach : Buntownikami (ludzmi ktorzy chca wyzwolic sie spod wladzy okupantow, Najemnicy (Orkowie wykrzystuja ich do roznych zadan np. Pilnowania farm, Nadzorowania areny czy walki na arenie. Jest jescze kilka innych frakcji np. Jesli jestesmy po stronie buntownikow to nastepnymi frakcjami ktorzy walcza z orkami sa Koczownicy i Goncy Lesni  . A jesli po stronie orkow to naszymi sprzymierzencami beda Assasyni lud walczacy z koczownikami i magami wody. Zycze wam milego grania!

gothic3_2012-04-05_22-11-57-63gothic3_2012-04-05_22-10-34-39gothic3_2012-04-05_22-08-23-25
 
Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.