• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Gladiatus

screenshot2
W tym artykule proponuje Wam swietna gre pod tyt. : "gladiatus" jest to  gra przegladarkowa (wymagajaca internetu) . W grze wcielamy sie w gladiatora lub gladiatorke zyjacego w czasach starozytnego Rzymu. Gra oferuje nam 3 kraje Italie(Kraj poczatkowy),Germanie,Afryke.
Gra polega na zdobywaniu doswiadczenia walczac na arenie z innymi graczami (Do wyboru mamy 4 areny na niektore trzeba posiadac  odpowiedni poziom),walczac z potworami w przeroznych lokacjach w tym pokananiu "bossow" lokacji,walczac w lochach,wykonywaniu zadan.Wraz z pokonywaniem potworow mozemy dostac rozne przedmioty podobnie z zadaniami. Mozna takze wraz z przyjaciolmi zalozyc gildie gdzie mozna budowac,rozbudowywac budynki np. : Pole treningowe czy Bank lub Forum Gladiatorius.Podczas gry mozemy sie natknac na "eventy' (specjalne wydarzenia).Na dzien dzisiejszy(4.5.2012) sa 23 prowincje(serwery). Mnie znajdziecie na prownicji 10 pod loginem Bull3t
screenshot1
Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.