• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Assasin`s Creed

 

assasin

 

Witam wszystkich czytelników. Przedstawię wam oto jedną z najlepszych produkcji firmy Ubisoft mianowicie Assasin`s Creed. W tą grę trzeba zagrać inaczej  świat gier jest ciemny jak noc.

 

Głównym bohaterem gry jest Desmond Miles żyjący w XXI wieku. Jest on zwykłym barmanem, który pewnego dnia zostaje porwany przez tajemniczą organizację Abstergo Industries i umieszczony w Animusie - maszynie, która służy do odczytywania pamięci genetycznej przodków. Szybko okazuje się, że Abstergo to współczesny zakon templariuszy, którzy po dzień dzisiejszy prowadzą walkę ze swoimi odwiecznymi wrogami, asasynami. Desmond zostaje zmuszony do korzystania z Animusa i wciela się w życie swojego przodka Altaira. Gracz przenosi się do 1191 roku i wykonuje misje jako Altair.

Rozgrywka

Rozgrywka w tej oto grze jest bardzo rozwinięta. Mieszkańcy miast reagują na gracza w zależności od jego poczynań. Jeżeli gracz lekko popchnie mieszkańca zostanie to zignorowane, lecz jeżeli zabijemy mieszkańca możliwe że nawet oni mogą nas zaatakować albo uciec by wezwać straż. Jedną z bardziej rozwiniętych systemów to system wtapiania się w tłóm. Gracz może przy uciecce od strazników udawać cywila siedziąc na ławce lub udawać kapłana modląc się razem z tłumem. Gra posiada też oryginalny system walki opierający się na długo trwałej walce z przeciwnikiem. Żeby pokonać przeciwnika trzeba poczekać aż druga strona popełni błąd. Jedną z najważniejszych rzeczy w grze jest wspinanie się. Podczas gry jest możliwość włączenia swobodnego biegu, dzięki temu nasz bohater nabiera prędkości.

Sterowanie

Sterowanie w grze jest bardzo rozwinięte mianowice każdy przycisk odpowiada różnym części ciała. W grze możliwe też jest łączenie tych kombinacji robiąć bardzo silne uderzenie. Ubisoft (firma produkująca wszystkie części gry) dodał pomysł przez 2 różne zestawy ruchów czyli postawa podstawowa i podstawa taka bardziej agresywna.

Co dotyczące broni możemy władać aż po mieczami do ukrytych sztyletów. Ukryte sztylety są bardzo przydatne gdy jednym z naszych celów jest osoba spokojna. Wystarczy tylko zajść od tyłu albo wejść np. przez okno. Cel zneutralizowany :D

Grę posiadam i mówię że wciągnęła mnie na długi czas. Chociaż że gra jest z roku 2008 (wydanie gry na platformę Windows) ma przepiękną grafikę. Istnieją też inne części tej gry jak np. II ale moim zdaniem trzeba zagrać w I bo inaczej trudno jest się połapać.

 

Nie które informacje zostały zaczerpnięte z www.wikipedia.pl

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.