• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Plemiona

plemiona_obrazekWitam serdecznie wszystkich czytelników. Trzecią z kolei grą jaką pragnę wam zademonstrować pochodzi z gatunku strategicznych gier przeglądarkowych i są to "Plemiona", które zostały wydane w 2003 w Niemczech i w 2006 roku w Polsce.
Powiecie pewnie, że na rynku gier jest mnówstwo produkcji tego typu, ale ta gra jest naprawdę wyjątkowa. Dalej nie wiecie o co chodzi? Już wyjaśniam. Zacznę od tego że ta gra stawia większy nacisk na współpracę, kontaky z innymi graczami, co wyraża się w tym że ludzie zakładają tak zwane plemiona które jednoczą lub czasami też kłócą graczy. W samej grze rozbudowujemy budynki i wojska i próbujemy "wygrać" grę (opanowanie całego serwera przez jedno plemię i ostateczne wygranie zajmuje około 4 lata).Oprócz tego gra ta posiada niesamowity klimat i naprawdę polecam w nią zagrać. Pod spodem daje link do oficjalnej strony gry, która jest oczywiście darmowa z ewentualnymi płatnościam które nie ułatwaiają zbytnio rozgrywki i moim zdaniem nie są potrzebne do cieszenia się z gry.

www.plemiona.pl
Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.