• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Historia Gothica

gothic1Początki Gothica sięgają 2001 roku to było bardzo dawno temu ;).Został stworzony nawet nie oficjalny dodatek to pierwszej częsci.
A w Polsce pojawił się w 2002 roku 28 marca . Grafika nie była powalająca ale jak na tamte czasy była dobra. Druga częsc pojawiła sie już po ROKU .Grafika była już troche lepsza .
Tu już został wydany oficjalny dodatek pod tyt: "Noc Kruka" 
dodatek ten wprowadził dodatkowe misje,przedmioty,postacie,lokacje.
Trzecia częsc  Gothica przywędrowała do Polski w 2006 roku .
Do tej częsci został także dodany dodatek pod tyt: "Zmierzch Bogów"
podobnie tak jak w dodatku do Gothica 2 zostały dodane przedmioty,misje,lokacje itp.
Kilka lat temu została wydana kolejna częsc Gothica pod tyt: Ärcania 15.10.2010 dotarla ona do Polski
Oprawa graficzna Arcania wedlug mnie jest bardzo dobra
gothic3
Niektóre informacje zostały zaczerpnięte ze strony : www.wikipedia.pl
Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.