• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

The Elder Scrolls V: Skyrim

skyrim

"The Elder Scrols" kultowe RPG wreszcie doczekało się piątej części o tytule "The Elder Scrols: Skyrim".Akcja tej gry rozgrywa się w Skyrim - jednej z kilkunastu prowincji krainy Tamriel. Podczas zabawy wcielamy się w legendarnego Dovakina,czyli smocze dziecię o legendarnych zdolnościach wchłanianiasmoczych dusz i władania ich mocami. Brzmi epicko, prawda?:) Na szczęście pozory nas nie mylą. Podczas grania w tę grę przeżywamy niesamowite przygody penetrując podziemia, wykonując masę misji, pomagając lub szkodząc (to już zależy odgracza) różnym ludziom, zabijając legendarne bestie i sycącoczy wspaniałą grafiką. Gra niestety ma też pewne błędy. Jednym (jak dla mnie największym z nich) jest spłycenie kilku aspektów gry. Przykładem tego są gildie - w poprzednich 3 częściach można było dołączyć do wielu gildii (m.in. doMrocznego Bractwa, Morag Tong, Gildii Wojowników, Gildii Magów, Gildii Uzdrowicieli, Gildii Złodziei i wielu, wielu innych)oraz robić dla nich misje, przez co nasze znaczenie wzrastało i dzięki temu zdobywaliśmy nowe rangi. W tej części też jest podobnie, ale niestety możliwości jest mniej. Zamiast około piętnastu gildii mamy około pięciu gildii i praktycznie kompletnie usunięto system rang (a to była jedna z rzeczy, które najbardziejmi się podobały:(  ). O wadach i zaletach tej gry można by pisać bardzo długo, ale moim zdaniem nie ma to sensu, gdyż każdy na pewno będzie miał inne zdanie na jej temat. Podsumowując, gra jest naprawdę warta uwagi.Jednak dochodzą mnie nawet głosy, że jest to najlepsza część cyklu. Osobiście się z tym nie zgadzam.Uważam bowiem, że każda wszystkie części cyklu są warte,gdyż mają zarówno dobre, jak i złe strony.

skyrim_2

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.