• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Assassin's Creed IV Black Flag

Witam wszystkich ! Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić moją ulubiobną grę pt Assassin's Creed 4 Black Flag. Jest to najlepsza część gry sworzoną przez firmę Ubisoft. Obecnie sam posiadam tą częsć gry na konsolę xbox 360. Assassin's Creed 4 Black Flag różni się od wszystkich pozostałych części tym, że akurat w tej odsłonie większość gry spędzamy na morzu.

Czytaj więcej...

Grand Theft Auto San Andreas

Grand Theft Auto San Andreas- to jest gra...

To koniec mojej recenzji pozdrawiam 

 

                                                Hubert Sałuch

 

Żartowałem to było by grzechem napisać tyle o tej grze uważanej przez wielu za najlepszą częścią długiej serii Gta...

Ogromny otwarty świat, strzelaniny, wciągająca fabuła, oraz tyle modów że głowa mała.

Naszą postacią jest Carl Johnson zwany przez "ziomków" CJ który wraca z Liberty City do domu w Los Santos.

Na przejście gry w 100% bez cheatów trzeba ok. 80 godzin! Oczywiście tryb fabularny zają mi 2 tygonie czyli ok 60 godzin, tak dla porównania Gta 5 zajeło mi 35 godzin...

Gladiatus

screenshot2
W tym artykule proponuje Wam swietna gre pod tyt. : "gladiatus" jest to  gra przegladarkowa (wymagajaca internetu) . W grze wcielamy sie w gladiatora lub gladiatorke zyjacego w czasach starozytnego Rzymu. Gra oferuje nam 3 kraje Italie(Kraj poczatkowy),Germanie,Afryke.

Czytaj więcej...

Gothic 3

gothic3_2012-04-05_22-04-26-57
 
Cześć pamietacie moze moj artykul o histori gothica ? Teraz wam przedstawie trzecia czesc tej swietnej gry . Jesli nie graliscie w druga czesc gothica to macie szczescie bo zdradze Wam koniec.
 

Czytaj więcej...

Assasin`s Creed

 

assasin

 

Witam wszystkich czytelników. Przedstawię wam oto jedną z najlepszych produkcji firmy Ubisoft mianowicie Assasin`s Creed. W tą grę trzeba zagrać inaczej  świat gier jest ciemny jak noc.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.