• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner

Home

II Mikołajkowy turniej tenisa stołowego

Dnia 9 grudnia 2013 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ulicy Narutowicza 39 rozegrany został „II Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego" uczniów ze Szkół Podstawowych z terenu miasta Biała Podlaska. W turnieju wzięło udział 51 uczniów. Zawody zostały rozegrane w czterech kategoriach wiekowych, oddzielnie dziewczynki oraz chłopcy. Pani Dyrektor Małgorzata Kaczmarczyk powitała zawodników życząc zwycięstwa najlepszym . Zawodnicy z „jedynki" „zagrali na szóstkę" zajmując osiem czołowych lokat. Puchary oraz dyplomy najlepszym zawodnikom wręczyła pani wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Halina Żelisko.
Organizatorem Turnieju był Urząd Miasta w Białej Podlaskiej , Szkoła Podstawowa nr 1
oraz Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka" przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Białej Podlaskiej.

Wyniki:

Dziewczynki kl. I – III
I m – ce Klara Kapszukiewicz SP 1
II m – ce Luiza Kalicka SP 1
III m – ce Kuszneruk Marysia SP 4
IV m – ce Kraciuk Maria SP 4

Dziewczynki kl. IV – VI

I m – ce Amelia Kroszczyńska SSP
II m – ce Trochimiuk Dominika SSP
III m – ce Trocewicz Anna SSP
IV m – ce Weresa Zuzanna SP1

Chłopcy kl. I – III

I m – ce Bartek Matejek SP 1
II m – ce Grzegorz Niedźwiecki SP 1
III m – ce Jaroszkiweicz Piotr SP 4
IV m – ce Szymański Maciej SP 1

Chłopcy kl. IV – VI

I m – ce Krasucki Bartek SP 4
II m – ce Winiarek Mateusz SP 1
III m – ce Fedoruk Karol SP 1
IV m – ce Szymczuk Paweł SP 1

Gratulujemy !!!

There is no image or category is unpublished or not authorized

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.